Värsked tööpakkumised

Veebiarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 605091

Tööpakkumise number

605091

Töö kirjeldus

Otsime ettevõttele kodulehe haldurit, kelle ülesanneteks oleks tootepiltide ja kirjelduste lisamine, sotsiaalmeediakampaaniate läbiviimine ja kontode haldamine, otsepostitused

Nõudmised kandidaadile

oskust mõelda kliendikeskselt ja teha kasutajasõbralikke lahendusi;
kogemust sisuhaldusplatvormiga PrestaShop
kohusetundlikkust, pingetaluvust;
head eesti ja inglise keele oskust;

Ettevõte pakub

vaba töögraafikut;
töötasu vastavalt töömahule
võimalust töötada osaliselt üle interneti;
toetavat meeskonda;
puhkust alati juulis;

Asukoht:
Tartu, Tartumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
25. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2019

Lendliis OÜ on aastast 1998 tegutsev kunsti-ja käsitöökaupu ning arendavaid mänguasju müüv ettevõte. Meie klientideks on haridusasutused ja isetegemiserõõmust nakatunud suured ja väikesed käsitööhuvilised.