Värsked tööpakkumised

Veebi projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213978

Tööpakkumise number

213978

Töö kirjeldus

• Veebilehelt vigade leidmine, uute arenduste testimine, tarkvaratiimiga suhtlemine
• Sisuliste tekstide loomine
• Administreerimissüsteemide planeerimine
• Tõlkeprotsessi koordineerimine

Nõudmised kandidaadile

• Initsiatiivikas, loov ja iseseisva töötamise oskusega
• Eesti ja inglise keel väga heal tasemel, hispaania keel tuleb kasuks
• Eelnev töökogemus internetiprojektide juhtimisel tuleb kasuks
• Väga hea probleemide lahendaja, kiire lahenduste leidja

Pakume kõike, mida üks korralik töökoht ette näeb; ning väljakutseid rahvusvahelisel tasandil!

Lisainfo

Hea oleks, kui Sa omad mõnda lemmiklooma, et olla kursis selleteemaliste emotsioonidega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2010

United Pets (UP) opereerib lemmikloomade suhtlusvõrgustikku uniteddogs.com ja unitedcats.com. 13 erinevas keeles portaali peamised turud on hispaania-, itaalia- ja ingliskeelsed maad.