Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701032

Vee- ja kanalisatsioonivaldkonna tehniline konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ühisveevarustust ja –kanalisatsiooni puudutavate tehniliste tingimuste koostamine
Projektlahenduste läbi vaatamine ja dokumenteeritud arvamuse avaldamine Ehitajate ja projekteerijate konsulteerimine ühisveevarustust ja -kanalisatsiooni puudutavates küsimustes

Vajadusel ehitusprojekti juhtimine AS-i Tallinna Vesi esindajana

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus veemajanduse valdkonnaga seotud erialal
Varasem töökogemus torustike projekteerimise, renoveerimise ja ehituse valdkonnas
Väga heal tasemel projekteerimise nõuete ja eeskirjade tundmine
Kasuks tuleb ehitusinseneri kutse omamine

KINDLUSTUNNET: stabiilne ja huvitav töö Eesti suurimas vee-ettevõtte grupis ARENGUT: väljaõpe kogenud kolleegi juhendamisel ning süsteemne koolitamine
VÄÄRIKAT TASU: konkurentsvõimeline töötasu ning heade tulemuste korral iga-aastane tulemustasu
AEGA ISEENDALE: 7-päevane lisapuhkus talvel
SÕBRALIKKU TÖÖKESKKONDA: hea sisekliima, tipptasemel tööohutus, ühisüritused, toetavad juhid ja meeskond

Tööpakkumise number
#701032

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2021
Kuulutus sisestati:
5. mai 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem