Värsked tööpakkumised

Vee- ja kanalisatsioonitrasside töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86205

Tööpakkumise number

86205

Töö kirjeldus

  • veevarustus-, kanalisatsioonitorustike ehituse korraldamine ja juhtimine ehitusplatsil
  • tööde teostamine vastavalt etteantud tähtaegadele ja graafikule
  • tööde õige tehnoloogia ja nõuetekohase kvaliteedi tagamine
  • materiaalsete ressursside jälgimine ja kokkuhoid oma töölõigus
  • tööliste igapäevase töö juhtimine ja tööaja arvestus

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev töökogemus VK tööde juhtimisel
  • arvutikasutamise oskus
  • juhtimis- ja oganiseerimisoskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • kohusetundlikkus ja korrektsus
  • hea stressitaluvus
  • inimeste ja protsesside juhtimise oskus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka ja stabiilset sissetulekut
  • stabiilset töökohta
  • kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
  • tööd kiiresti arenevas firmas
  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • täiendõppe võimalusi

Lisainfo

www.samet.ee

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
22. november 2006