Värsked tööpakkumised

Vee- ja kanalisatsioonitrasside projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88951

Tööpakkumise number

88951

Töö kirjeldus

- veevarustus-, kanalisatsioonitorustike ehituse korraldamine ja juhtimine ehitusplatsil
- tööde teostamine vastavalt etteantud tähtaegadele ja graafikule
- tööde õige tehnoloogia ja nõuetekohase kvaliteedi tagamine
- materiaalsete ressursside jälgimine ja kokkuhoid oma töölõigus
- tööliste igapäevase töö juhtimine ja tööaja arvestus

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus vee- ja kanalisatsioonitrassidetööde juhtimisel
- arvutikasutamise oskus
- juhtimis- ja oganiseerimisoskus
- vene keele oskus suhtlustasandil
- eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
- kohusetundlikkus ja korrektsus
- hea stressitaluvus
- inimeste ja protsesside juhtimise oskus
- Autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka ja stabiilset sissetulekut
- stabiilset töökohta
- tööd arenevas firmas
- huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2006

Multivara Transport OÜ on 1999.a. kohalikul erakapitalil asutatud firma.
Ettevõtte on spetsialiseerunud operaatoritega ehitusmasinate rentimisele, millele lisaks teostame väiksemamahulisi lammutustöid, kaeve- ja mullatöid, teetöid ja territooriumite hoolduskoristust.
Talveperioodil on meie peamiseks tegevusharuks mehhaniseeritud lumetõrje, mida oleme teostanud alates firma algusaegadest ja iga aastaga on klientide ja objektide hulk suurenenud.
Ettevõtte tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa, kuid omame koostööpartnereid ka Põltsamaal ja Tartus.