Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127221

Vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- veevarustus-, kanalisatsioonitorustike ehitus ja renoveerimine
- haljastus-ja üldehitustööd

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus vee- ja kanalisatsioonitrassidetööde ehitamisel
- eesti keele ja vene keele oskus suhtlustasandil
- kohusetundlikkus ja korrektsus
- hea stressitaluvus

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka ja stabiilset sissetulekut
- stabiilset töökohta
- tööd arenevas firmas
- huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
- tööriideid

Tööpakkumise number
#127221