Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #720819

Vee ja kanalisatsioonitorustiku torulukkseppa

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vee ja kanalisatsioonitorustike välisvõrkude ehitamine

Ootused kandidaadile

Vajame  kohusetundlikke torulukkseppasid kes võiks osata iseseisvalt mõelda ja teostada ka mõõtmistöid torulaseriga.

Ettevõte pakub pikaajalist stabiilset tööd arenevas meeskonnas. Töö toimub 100 km. raadiuses ümber Tartu. Komandeeringuid ei ole. Kaugemalt tulejale saab võimaldada tööl käimiseks auto, muidu sõidab brigaad brigaadibussiga

Tööpakkumise number
#720819