Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625263

Vee- ja kanalisatsioonitorustike paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vee-ja kanalisatsioonitorustike paigaldamine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus
Kohusetundlikkus
Tulemustele orienteeritus
Ausus
Füüsiline võimekus
Pingetaluvus
B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Pikaajalist töösuhet
Stabiilset ja konkurentsivõimelist töötasu
Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#625263

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

APH Infra OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda kliendile ehituslikke terviklahendusi. Ettevõtte tegevusvaldkondadeks on vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitamine. Ettevõtte tegevuspiirkonnaks on Harjumaa.

Vaata rohkem