Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644569

Vee-ja kanalisatsioonitorustike ehitaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vee-ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd.

Haljastus- ja pinnasetööd.

Tööpiirkond on üle Eesti, tuleb valmis olla üle-eestiliseks komandeeringuks.

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus välistorustike paigaldajana.

* B-kat juhilubade olemasolu

* nivelliiri kasutamisoskus

* projektide lugemisoskus

* valmisolek komandeeringuks

Ettevõte pakub

* stabiilset tööd arenevas ettevõttes

* ametiauto

* meeldiv kollektiiv ja konkurentsivõimeline töötasu

* kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#644569

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
16. märts 2020

Santeks Infra OÜ on 2013.a. asutatud Eesti kapitalil põhinev ehitusfirma, mis peamiselt tegeleb vee-ja kanalisatsioonitorustike ehituse ning teedeehitusega.

Vaata rohkem