Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208287

Vee ja kanalisatsiooniseadmete lukksepp

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vee- ja kanalisatsioonitorustike ning seadmete paigaldus, hooldus, reguleerimine, remont

Ootused kandidaadile

Omab tehnilist kutseharidust ja eelnevat kutsealast töö kogemust;
suudab täita tööülesandeid iseseisvalt;
omab loogilist mõtlemist, otsustus- ja vastutusvõimet;
oskab lugeda jooniseid, tunneb tehnilisi süsteeme, seadmete ja aparaatide tööpõhimõtteid, torude ühendamistehnoloogiaid ja selleks kasutatavaid materjale;
tunneb veevärgi- ja kanalisatsiooni paigaldamise põhimõtteid ja hooldust;
omab autojuhilube

Ettevõte pakub

Arengu- ja eneseteostusvõimalusi;
töötulemustele vastavat palka;
vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#208287

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem