Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67160

Vedurijuhi abid

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vedurijuhi abi kuulub vedurimeeskonda. Põhilised tööülesanded on:
koostöös vedurijuhiga jälgib signaale,
kontrollib rongi üldist seisukorda ja tehnilist korrasolekut.
Väljaõppe võimalus.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus, soovitavalt kutsealane ettevamistus või tehniline kutsekeskharidus
- eesti keele oskus kesktasemel, vene keele oskus algtasemel
- täpsus ja kohusetundlikkus
- koostöövalmidus, soov töötada meeskonnas
- hea tervis

Pakume töötulemustest sõltuvat palka, vaheldusrikast ja pingelist tööd Tartu-Tallinn ja Tartu-Valga-Orava raudteeliinidel

Lisainfo

Tööaeg on vastavalt graafikule, ka õhtusel ja ööajal ning pühadel. Eelnev ja perioodiline tervisekontroll

Tööpakkumise number
#67160