Värsked tööpakkumised

Vedurijuhi abid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108603

Tööpakkumise number

108603

Töö kirjeldus

Vedurijuhi abi kuulub vedurimeeskonda ning põhilisteks tööülesanneteks on diiselrongi juhtimisel vedurijuhi abistamine, koostöös vedurijuhiga rongi üldise seisukorra ja tehnilise korrasoleku jälgimine, reisijatele vajaliku teabe edastamine.
Vajadusel väljaõpe. Tööaeg on vastavalt tööajakavale, ka õhtusel ja öisel ajal ning pühadel.
Soovitav elukoht on Tallinn või selle lähiümbrus.

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt keskharidus, soovitavalt kutsealane ettevamistus või tehniline kutsekeskharidus või vedurijuhi abi kutsetunnistuse olemasolu
- hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
- töötahe, täpsus ja kohusetundlikkus
- koostöövalmidus, soov töötada meeskonnas
- hea tervis

Pakume tööle väärilist palka, vaheldusrikast ja pingelist tööd

Lisainfo

Tööaeg on vastavalt graafikule, ka õhtusel ja ööajal ning pühadel. Vedurijuhi abi peab läbima eelneva ja perioodilise tervisekontrolli

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
16. mai 2007

Edelaraudtee AS-i tütarettevõte Edelaraudtee Veeremi OÜ põhitegevuseks on raudteeveeremi rentimine ja rendileandmine ning eesmärgiks on pakkuda klientidele parima hinna ja kvaliteedisuhtega raudteetransporditeenust.