Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47823

Vedelike ja puisteainete nivoode mõõteseadmete<br> <b>MÜÜGI-PROJEKTIJUHT</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on:
- müügiprojektide koostamine, pakkumine ja müük,
- projektide teostuse organiseerimine,
- klientide tehniline koolitus, tugi ja konsultatsioon,
- töösse rakendatud projektide hoolduse organiseerimine.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et:
- oled kõrgharidusega elektroonika-, automaatika- või keemiainsener,
- tunned tootmis-tehnoloogilisi protsesse,
- oled iseseisev, müügile ja klienditeenindusele orienteeritud,
- suudad suhelda ja kirjutada eesti, vene ja inglise keeles,
- oled korrektne, õppimisvõimeline ja tehnilise taibuga inimene,
- valdad arvutit heal tehnilisel tasemel.

Ettevõte pakub

- tehniliselt väga huvitavat ja vaheldusrikast tööd,
- kaasaegset töökeskkonda,
- võimalust ennast pidevalt täiendada ja edasi areneda,
- konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Konkursi korraldab Stability Consulting. Kui oled pakkumisest huvitatud, kandideeri 25. juuliks läbi CV Keskuse või saada oma avaldus ja CV koos põhjaliku töökogemuste kirjeldusega meilile info@stability.ee, lisainfo tel 646 1876.

Tööpakkumise number
#47823

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2005

Standel AS on tööstusautomaatika valdkonnas edukalt tegutsev väikefirma alates 1992 aastast. Standel AS tegeleb rahvusvaheliselt väga tuntud firmade Omron, Fritz Kübler, Nivelco jpt. automaatikaseadmete müügiga.

Vaata rohkem