Värsked tööpakkumised

VAT Refund assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62040

Tööpakkumise number

62040

Töö kirjeldus

klientide arvete kontroll
informatsiooni töötlemine ja sisestamine
rahvusvaheliste taotluste koostamine
tagasiside klientidega

Nõudmised kandidaadile

täpsus
inglise keele oskus
arvuti kasutamise oskus
kohusetundlikkus
iseseisvus
ausus
hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
saksa, prantsuse või rootsi keele oskus ning
algteadmised raamatupidamisest

kaasaegset töökeskkonda ja rahvusvahelist tööalast suhtlemist
tööalast koolitust

Lisainfo

Tööleping sõlmitakse määratud ajaks seoses tööde mahu ajutise suurenemisega perioodil aprill - juuni 2006.a.
Tööde mahu suurenemisel peale ülalnimetatud perioodi ning heade töötulemuste korral pakume põhikohaga tööd määramata ajaks sõlmitud töölepingu alusel.

CV koos palgasooviga palume saata alltoodud tähtajaks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. märts 2006
Kuulutus sisestati:
10. märts 2006

Intrum Justitia AS on Euroopa suurima võlgade sissenõudmise ja rahvusvahelise krediidikorraldusega tegeleva kontserni 1996. a. loodud tütarettevõte.
Kontserni peakontor Intrum Justitia AB (Rootsi) on börsiettevõte, mille aktsiad on noteeritud Stockholmi Börsil (Stockholmsbörsen).

Intrum Justitia AS on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja EVEA liige ning Eesti Võlanõudjate Liidu asutajaliige.

VAT Refund osakond tegeleb käibemaksu tagasitaotlemisega Intrum Justitia kontserni klientidele.