Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62040

VAT Refund assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide arvete kontroll
informatsiooni töötlemine ja sisestamine
rahvusvaheliste taotluste koostamine
tagasiside klientidega

Ootused kandidaadile

täpsus
inglise keele oskus
arvuti kasutamise oskus
kohusetundlikkus
iseseisvus
ausus
hea suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:
saksa, prantsuse või rootsi keele oskus ning
algteadmised raamatupidamisest

kaasaegset töökeskkonda ja rahvusvahelist tööalast suhtlemist
tööalast koolitust

Lisainfo

Tööleping sõlmitakse määratud ajaks seoses tööde mahu ajutise suurenemisega perioodil aprill - juuni 2006.a.
Tööde mahu suurenemisel peale ülalnimetatud perioodi ning heade töötulemuste korral pakume põhikohaga tööd määramata ajaks sõlmitud töölepingu alusel.

CV koos palgasooviga palume saata alltoodud tähtajaks.

Tööpakkumise number
#62040