Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222340

Vastuvõtuteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindus hotelli vastuvõtus,klientide hotelli sisse- ja väljaregistreerimine, arveldus, informatsiooni jagamaine hotelli erinevate teenuste ja linna kohta

Ootused kandidaadile

valmisolek meeskonnatööks, pingetaluvus, soov töötada klienditeenindajana, hea suhtlusoskus, eesti, soome, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Vaheldusrikast tööd, tulemustest sõltuvat palka, soodustusi, arenemis- ja koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#222340

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. märts 2011
Kuulutus sisestati:
16. märts 2011

Soome katvaimasse hotelliketti kuuluv Sokos Hotel Viru liigub uuenduste lainel.

Vaata rohkem