Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804771

Vastuvõtuteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on meie külaliste hotelli sisse ja välja registreerimine ning nende abistamine jooksvates küsimustes.

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • Sa oled väga hea kontaktiloomise oskusega edukas suhtleja nii eesti kui ka inglise keeles. Kasuks tuleb teiste võõrkeelte oskus;
  • Sa hoolid inimestest ja soovid neid teenindada;
  • Sa oled lahendustele orienteeritud;
  • Sa oled valmis töötama graafiku alusel nii päeval kui öösel ja nädalavahetustel.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle tööd hotelli vastuvõtu vahvas meeskonnas.

Tööpakkumise number
#804771

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. september 2022
Kuulutus sisestati:
10. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem