Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147388

Vastuvõtuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastuvõtuspetsialist kuulub ülikooli vastuvõtu- ja turundusosakonda. Tema töö eesmärgiks on uute üliõpilaste vastuvõtuprotsessi tagamine ja selle läbiviimine, ülikooli üliõpilaste arvu suurendamine läbi sihikindla müügi-ja vastuvõtu ettevalmistava tegevuse.
Peamised tööülesanded on:

  • ülikooli vastuvõtuprotsessi korraldamine ja läbiviimine;
  • suhtlemine üliõpilaskandidaatidega, nende poolt esitatud nii eesti-kui välismaiste haridusdokumentide hindamine;
  • uute üliõpilaste andmete koondamine, haldamine ja edastamine;
  • ülikooli esindamine messidel, esitlustel ning teistel ülikooli ja õppimisvõimalusi puudutavatel üritustel;

Ootused kandidaadile

  • eesti- ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus suhtlustasemel;
  • suhtlemis- ja esinemisoskus
  • hea arvutikasutamise oskus (word, excel)
  • väga hea algatus- ja organiseerimisvõime
  • korrektne ja lojaalne;
  • valmidus välislähetusteks

  • pikaajalist koostööd rahvusvahelises organisatsioonis, kus on pidevalt võimalik suhelda mitmes keeles ;
  • väga nooruslikku ja töökat meeskonda
  • enesetäiendamise võimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda uues ülikoolihoones;
  • häid võimalusi tervise edendamiseks (jõusaal, kergejõustikuhall);

Lisainfo

Palume saata CV, motivatsioonikiri ja palgasoov läbi CV Keskuse andmebaasi.

Tööpakkumise number
#147388

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2008

1995. aastal alustati Audentes grupis kõrghariduse pakkumist. Sellest ajast saadik on ülikool kasvanud ja arenenud ning on täna suurim eraülikool Eestis. 2008. aasta kevadel on üliõpilaste arv üle 2300, kes õpivad täies mahus inglise, eesti või vene keeles. Tudengeid on International University Audenteses 30 erinevast riigist, õppejõude aga 12 erinevast riigist. Ülikoolis on kolm teaduskonda: Sotsiaal- ja humanitaarteaduskond, Õigusteaduskond ja Ärikool. Kõik õppekavad, nii bakalaureuse-, magistri kui ka doktoriõppe tasandil on koostatud arvestades rahvusvaheliselt kehtestatud nõudeid. Õppekavad on akrediteeritud.

Vaata rohkem