Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167774

Vastuvõtusekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- üldtelefonile vastamine ja kõnede suunamine;
- külaliste vastuvõtt;
- töö postiga;
- kontoritarvete tellimine;
- juhi ja meeskonna assisteerimine;
- reisikorralduste tegemine;
- jm jooksvad sekretäritööd.

Ootused kandidaadile

- väga hea eesti ja inglise keele oskus;
- erialane haridus ja/või töökogemus;
- hea suhtlemisoskus, positiivsus ja abivalmidus;
- kohusetundlikkus, usaldusväärsus ja täpsus tööülesannete täitmisel.

Kasuks tuleb:
- teiste võõrkeelte oskus (sh vene, rootsi).

Ettevõte pakub

- töökogemust rahvusvahelises ettevõttes;
- kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#167774

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2008

Manpower on 1948. aastal USA-s loodud maailma juhtivaid personalifirmasid, mis tegeleb töötajate värbamise ja rendiga ning pakub personalitöö valdkonnas erinevaid projektipõhiseid kliendikeskseid lahendusi.
Manpoweril on 73 riigis üle 4400 kontori, mille kaudu teenindatakse 400 000 klienti ja leiab tööd 2,5 miljonit inimest aastas. Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.
Otsime asendussekretäri rahvusvahelisse ettevõttesse.

Vaata rohkem