Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298740

VASTUVÕTUSEKRETÄR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle ülesandeks on võtta vastu ja teenindada meie kliente ja külalisi, pakkuda professionaalset tuge meie töötajatele, korraldada meie sisemine infoliikumine ja asjaajamine ning hoida korras meie kontor

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sa näed ennast ettevõtte visiitkaardina ning kontori perenaisena
  • Sinu tugevuseks on võime tegeleda paralleelselt mitme tööülesandega
  • Su näol särab naeratus ka pingelisel hetkel ja vajadusel oled toetav meeskonnaliige
  • Sa oled avatud suhtleja ja Sa väärtustad sõbralikku suhtlusstiili
  • Sa valdad väga heal tasemel eesti keelt ning heal tasemel inglise keelt nii kõnes kui kirjas, kuid suhtled vajadusel ka vene keeles
  • Sa oled kogemustega arvutikasutaja, keda ei heiduta keerukamad operatsioonid Wordis, Excelis ja PowerPointis

Plusspunkte annab:
  • Erialane väljaõpe ja/või eelnev töökogemus sekretärina

Ühinedes KPMG-ga saad Sa osaks dünaamilisest organisatsioonist, mis on ühelt poolt suunatud kõrgetele töötulemustele, kuid teiselt poolt pakub palju uusi kogemusi ja põnevaid väljakutseid.

Ettevõte pakub

KPMG pakub sulle:

  • Töötajatele ning nende professionaalsele ja isiklikule arengule suunatud firmakultuuri
  • Töötamist globaalses ettevõttes töökohaga Tallinna kesklinnas
  • Mitmekülgset motivatsioonipaketti, sh häid sportimisvõimalusi

Meie töötajate oskused ja kogemused on KPMG edu alus. Seetõttu panustame märkimisväärselt oma töötajate professionaalsesse arengusse ja neile uue kasvuruumi kujundamisse.

Tööpakkumise number
#298740

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2013

KPMG on ülemaailmne auditi-, maksu- ja nõustamisteenuseid pakkuvate ettevõtete võrgustik, mis tegutseb 156 riigis ning mille liikmesettevõtetes üle maailma töötab kokku 152 000 oma ala spetsialisti. KPMG Baltics on üks juhtivaid rahvusvahelisi ärinõustamisfirmasid Baltikumis

Vaata rohkem