Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62288

Vastuvõtusekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • külaliste vastuvõtmine ja edasisuunamine
  • ettevõtte üldtelefonile vastamine ja kõnede edasisuunamine, teadete edastamine
  • kirjavahetuse korrraldamine, posti ja arvetega tegelemine
  • lennupiletite ja hotellide broneerimine
  • personaliosakonnast tulevate jooksvate ülesanneete täitmine
  • tõlketööd inglise-eesti ja eesti-inglise keeles

Ootused kandidaadile

  • eelnev kogemus sekretäri või assistendina
  • inglise keele väga hea valdamine nii kõnes kui kirjas
  • väga hea arvuti kasutamise oskus: Word, Excel, PowerPoint
  • hea suhtlemisoskus ja kliendikeskne suhtumine
  • soovitavalt autojuhilubade olemasolu

  • karjääri ja isikliku arengu võimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • konkurentsivõimelist ja motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Kandideerimisel palun saata oma CV ja sooviavaldus märgusõnaga "vastuvõtusekretär". Töö toimub kahes vahetuses 7.30-16.00 ja 10.00-18.30.

Tööpakkumise number
#62288