Värsked tööpakkumised

Vastuvõtusekretär / assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 461999

Tööpakkumise number

461999

Töö kirjeldus

kes töötab meie tööstusvaldkonna kliendi kontoris. Tema vastutusvaldkonda kuuluvad erinevad kontoritöö sujuvaks toimimiseks vajalikud tugitegevused - külaliste vastuvõtt ning registreerimine, telefonikõnedele vastamine, posti- ja kullerteenuste korraldamine, üldkirjavahetuse haldamine, bürootarvete tellimine, kontoriruumide korrashoiu tagamine ja muud jooksvad ülesanded. Samuti on ta abiks ürituste korraldamisel ja sellega seotud teenuste tellimisel ning kogub ja haldab infot erinevate teenusepakkujate kohta.

Nõudmised kandidaadile

• töötanud sarnasel ametikohal ja omab arusaama kontoritööst, dokumentide haldamisest jne
• positiivne, sõbralik, koostööaldis, hea suhtleja
• korrektne ja täpne, süsteemse tööviisi ning hea organiseerimisvõimega
• väga hea suulise ja kirjaliku eesti ja inglise keele oskusega, suhtlustasandil vene keele oskusega
• kogenud arvutikasutaja (MS Word, Excel, PowerPoint) ja tuleb hästi toime kontoritehnika käsitsemisega

Pakume omalt poolt huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes ning häid töötingimusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata ingliskeelne CV koos motivatsioonikirjaga märgusõnaga „Assistent“ 12. märtsiks k.a. e-posti aadressile: mps.eesti(a)mps.ee. Lisainfo tel. 6830 350, konsultant Maarika Luht, assistent Aili Meidra.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. märts 2017

Coor Service Management on juhtivaid teenusepakkujaid Põhjamaades. Pakume kõiki eraettevõttes ja riigiasutuses vajaminevaid tugiteenuseid, tagades organisatsiooni sujuva toimimise. Cooril on spetsiifilised teadmised ja kogemused neljas segmendis: töökohaga seotud teenused (ettevõtluse abistavad teenused), kinnisvaraga seotud teenused (hoonehalduse abistavad teenused), tööstuslikud teenused ja strateegiline konsulteerimine. Coor tegutseb praegu 8 riigis ning kogu kontserni töötajate arv ulatub üle 6000.

www.coor.com