2023-08-23 14:48:55

Vastuvõtulaua assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelse ja positiivse ellusuhtumisega

VASTUVÕTULAUA ASSISTENTI

Sinu peamisteks ülesanneteks on:

  • Külaliste vastuvõtmine ning suunamine soovitud kliendi juurde
  • Kliendimurede vastuvõtmine ning haldusprobleemide lahendamine ja salvestamine
  • Klientidele teadete edastamine
  • Ruumide ohutuse ja turvalisuse seire
  • Ligipääsu kontroll
  • Seminariruumide pakkumiste vormistamine, broneerimine ja klientide vastuvõtmine
  • Meeskonnaliikmete abistamine jooksvates küsimustes

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult pealehakkamist, rõõmsat meelt ja säravaid silmi. Kindlasti peaksid sa oskama nii eesti kui ka inglise keelt heal tasemel.

Peaksid tundma ja oskama hästi kasutada MS Office erinevaidprogramme.

Pakume Sulle võimalust eneseteostuseks unikaalse ning jätkusuutliku kontseptsiooniga ettevõttes.

Sind ootab eesmitmekülgne ja arendav töö rahvusvahelises ettevõttes, inspireeriv keskkond ning professionaalne ja nooruslik meeskond.

Tööaeg: E-R 8:30-17:00