Värsked tööpakkumised

Vastuvõtujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23803

Tööpakkumise number

23803

Töö kirjeldus

• korraldab ja koordineerib laitmatult vastuvõtuosakonna tööd, olles isiklikult teistele eeskujuks
• organiseerib kvaliteetse teeninduse hotelli külaliste vastuvõtmisel, hotellis viibimise ajal ja lahkumisel
• vastutab klientidele arvete esitamise ja nende poolt arvete tasumise eest
• koostab töögraafikuid
• osaleb aktiivselt kogu hotelli töös ja abistab igakülgselt hotelli eesmärkide saavutamisel

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• erialased oskused ja teadmised
• varasem töökogemus hotellinduses
• väga hea suhtlemisoskus
• väga hea inglise, soome ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
• arvutikasutamise oskus (MS Word, Excel)
• kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
• vanus alates 25 eluaastast

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd
• eneseteostuse võimalust
• meeldivat töökeskkonda
• nooruslikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2003
Kuulutus sisestati:
9. september 2003

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba, suurepärane presidendisviit kaasa arvatud. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid.