Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23803

Vastuvõtujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • korraldab ja koordineerib laitmatult vastuvõtuosakonna tööd, olles isiklikult teistele eeskujuks
  • organiseerib kvaliteetse teeninduse hotelli külaliste vastuvõtmisel, hotellis viibimise ajal ja lahkumisel
  • vastutab klientidele arvete esitamise ja nende poolt arvete tasumise eest
  • koostab töögraafikuid
  • osaleb aktiivselt kogu hotelli töös ja abistab igakülgselt hotelli eesmärkide saavutamisel

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • erialased oskused ja teadmised
  • varasem töökogemus hotellinduses
  • väga hea suhtlemisoskus
  • väga hea inglise, soome ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
  • arvutikasutamise oskus (MS Word, Excel)
  • kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
  • vanus alates 25 eluaastast

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • eneseteostuse võimalust
  • meeldivat töökeskkonda
  • nooruslikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#23803

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2003
Kuulutus sisestati:
9. september 2003

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba, suurepärane presidendisviit kaasa arvatud. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid.

Vaata rohkem