Värsked tööpakkumised

Vastuvõtujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114740

Tööpakkumise number

114740

Töö kirjeldus

Vastuvõtujuhi peamisteks tööülesanneteks on:
• Hotelli vastuvõtuosakonna kõrge teenindustasemega ja tõrgeteta töö tagamine
• Hotellisisese infoliikumise korraldamine
• Osakonnasiseste protseduurireeglite väljatöötamine ja haldamine

Nõudmised kandidaadile

• Kõrgharidus või selle omandamine
• Töökogemus hotelli vastuvõtutöötajana
• Eelnev juhtimiskogemus tuleb kasuks
• Riigikeeleoskus, inglise ja soome keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus kõnes
• Arvuti kasutamise oskus
• Isikuomadustena analüüsi- ja üldistusvõime, meeskonnatöö oskus, eneseväljendusoskus, algatusvõime, hea pingetaluvus, organiseerimise ja koordineerimise oskus, enesekehtestamise oskus, positiivne eluhoiak

Ettevõte pakub

• Huvitavat ja vastutusrikast tööd
• Kaasaegset töökeskkonda
• Sõbralikku töökollektiivi
• Motiveerivat töötasu
• Ettevõtte soodustusi
• Tööalast koolitust

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2007

Strand SPA ja Konverentsihotell on edukas hotelliettevõte Pärnus. Pakume sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ning õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks keskmiselt 100 tubli kolleegi võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, toetav meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.