Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431445

Vastuvõtuadministraator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli külastajate kõrgetasemeline teenindus hotelli saabumisel, hotellis viibimise ajal ja lahkumisel hotellist.

Ootused kandidaadile

Meie uus meeskonnaliige teab, mida tähendab esmaklassiline teenindus, on abivalmis, viisakas, soe ja sõbralik, hindab töös korrektsust ja täpsust ning suhtleb hotelli külastajatega eesti ja inglise, soovitavalt ka vene ja soome keeles. Kandideerimisel tuleb kindlasti kasuks varasem töökogemus hotellis ning Hotsoft programmi tundmine.

Ettevõte pakub

- sõbralikku kollektiivi
- kindlat ja pikaajalist töökohta
- kaasaegset ning meeldivat töökeskkonda
- parimaid töötingimusi
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Võtame ühendust vaid kandidaatidega, kellega soovime kohtuda vestlusel.

Tööpakkumise number
#431445

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. august 2016
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2016

Vanalinna atmosfääri ja modernset arhitektuuri ühendav hotell Lydia asub Tartu Raekoja platsi taga Toomemäe nõlval. Hotell Lydia on 4 superior tärni nõuetele vastav hotell, kus on kokku 70 tuba, erinevaid sauna- ja lõõgastusvõimalusi pakkuv spaa-lounge, fitness-klubi, restoran Hõlm ja tipptasemel heli-, valgus- ja videolahendustega sündmuskeskus.

Vaata rohkem