Värsked tööpakkumised

Vastuvõtuadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544682

Tööpakkumise number

544682

Töö kirjeldus

Et meie külalised tunneksid end rahulolevana ja meie koostöö sujuks, ootame sinult:
- hosteli külaliste teenindamist alates tubade-teenuste broneerimisest kuni arveldamise ja väljaregistreerimiseni;
- paindlikkust ja tahtmist tegeleda külastajate soovide ja muredega;
- soovi suhelda teiste osakondadega, et kõigil oleks tarvilik info ja töö sujuks ladusalt.

Nõudmised kandidaadile

- omandatud keskharidus, omandatud või omandamisel erialane haridus turismi-, hotellinduse-, või teeninduse valdkonnas;
- väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene ja soome keele mõistmine tuleb kasuks;
- rõõmsameelsus, ausus ja töötahe on lausa kohustuslikud;
- valmidus töötada öövahetustes, nädalavahetustel ning riigipühadel;
- eelnev töökogemus majutusettevõttes tuleb kasuks.

Selleks, et sinul oleks meiega koos hea töötada, pakume sulle:
- kaasaegset töökeskkonda värskes ja arenevas majutusettevõttes, mille arengus saad ka sina kaasa lüüa;
- sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
- ettevõttepoolseid soodustusi ja ühiseid ettevõtmisi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2018
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2018

Hektor Design Hostel on elavas ülikoolilinnas Tartus nagu sõõm värsket õhku. Paiknedes 1950ndatel ehitatud kaubandus- ja laopindadel, mis on nüüd muudetud kutsuvateks & hubasteks elamispindadeks koos lisamugavustega, suudame pakkuda igat tüüpi reisijale sobivat majutust Tartus. Ruumi tark kasutus, ökonoomsete materjalide kasutamine & unikaalne disainilahendus kombineeritud algupärase arhitektuuriga loovad maja täis nutikaid lahendusi – see on koht, kus traditsiooniline hosteliteenus kohtub värske & funktsionaalse disaini, mugavuse ja privaatsusega.
Meie multifunktsionaalses majas on lisaks majutusele palju mugavusi – moodne jõusaal ja joogaruum, et kasvatada füüsilist & vaimset jõudu; lounge lauajalgpalli & projektoriga filmiõhtute korraldamiseks; saun, pesuruum ja täisvarustusega ühisköök; ning muidugi täisteenindusega kohvik Hektor Cafe koos raamatukoguga maja esimesel korrusel.