Vastuvõtuadministraator VIP3

ROOSIKRANTSI HOTELL OÜ

Tööpakkumise number

569656

Töö kirjeldus

Hotelli külaliste ja klientide igapäevane teenindus, arveldamine, hotelli teenuste ja lisateenuste müük, info vahetus teiste osakondadega. Aktiivne suhtlemine. Tellimuste vormistamine ja kinnitamine. Võimalus anda panus Tallinna ja Eesti, kui turismisihtkoha maine kujundamisel ning rääkida kaasa innovaatiliste lahenduste loomisel klienditeenindus sektoris.
Töö on täiskohaga, graafiku alusel ning eeldab valmisolekut töötamiseks öisel ajal ja riigipühadel. Sobib väga hästi ka ülikooli õpingute kõrvalt


Nõudmised kandidaadile

Aktiivsed, positiivse ellusuhtumisega inimesed, kellele meeldib suhelda rahvusvaheliselt ning ei karda rääkida inglise, vene ja soome keeles. Tahavad olla abiks ja teejuhiks Eestit esimest korda külastavatele inimestele, jätta jälg Eesti turismimaastikul!

*- Micros Fidelio hotelli operatsiooni tundmine (tuleb kasuks)
*- inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
*- kõik muud vöörkeeled tulevad kasuks (eriti soome)
*- kohusetunne, ausus


Ettevõte pakub

*- Motiveerivat töökeskkonda
*- Kokurentsivõimelist palka
*- Lisatasusid
*- Boonusprogrammi
*- Tööriietust
*- Paindlikku töögraafikut
*- Toetavat meeskonda
*- Erialast koolitust ja väljaõpet


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
29. november 2018
Brutopalk:
Alates 750 kuni 1000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Vastuvõtuadministraator


ROOSIKRANTSI HOTELL OÜ

Hotell St. Barbara asub vaid jalutuskäigu kaugusel Tallinna vanalinnast, peamistest vaatamisväärsustest ning loomulikult ka ostukeskustest. Hotellil on vankumatult väga hea reputatsioon äriklientide hulgas, kuid on samas ideaalselt sobiv ka Teie perepuhkuseks.Hotelli külalistel on võimalus kasutada terves majas tasuta traadita internetti ning parkida oma auto hotelli parklasse maja siseõuel. Hotell St. Barbara maja peetakse ka üheks ilusaimaks paekivi ehitiseks Tallinnas - see huvitava ajalooga maja valmis arhitekt Berhardi idee järgi 1904. aastal.

Vaatan ettevõtte profiili