Värsked tööpakkumised

Vastuvõtuadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 599916

Tööpakkumise number

599916

Töö kirjeldus

Hotell Rocca al Mare otsib enda kollektiivi rõõmsameelset administraatorit.

Отель Рокка аль Маре ищет в свой коллектив жизнерадостного администратора.

Nõudmised kandidaadile

- ответственность, порядочность
- честность и точность
- cтрессоустойчивость
- отличные навыки общения
- знание эстонского, русского и английсского языков

- kohusetundlikkus, korrektsus
- ausus ja täpsus
- hea pingetaluvus
- väga hea suhtlemisoskus
- hea eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- Интересную работу
- Поддержку дружелюбного коллектива
- Основную зарплату плюс бонусы
- Льготы для работников
- Гибкий график
- Заработную плату выше среднего

- Huvitavat tööd
- Toetavat ja sõbralikku kollektiivi
- Põhipalka lisaks tulemustele vastava preemiat
- Omapere soodustusi
- Paidlikku graafikut
- Keskmisest suuremat töötasu

Lisainfo

Работа по сменам (дневные и ночные смены). Звоните пожалуйста по телефону +372 505 7719.

Töö vahetustega (päevased ja öised vahetused). Helistage palun +372 505 7719.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
28. mai 2019

Расположенный на берегу Балтийского моря, комфортабельный отель Rocca al Mare предлагает гостям 39 современных уютных номеров, оборудованных всем, что может потребоваться для отдыха, в том числе телефоном, спутниковым TV и кондиционером. Посетив наш отель, вы сможете воспользоваться бассейном, SPA, услугами салона красоты, массажного центра, а также оценить блюда европейской кухни в нашем ресторане. Как многие ведущие отели Таллинна, Roccа al Mare предлагает своим гостям высокий уровень сервиса. Вас ждет доброжелательность, внимательное и профессиональное отношение ко всем вашим просьбам, приемлемая стоимость.

2008. aasta mais avatud Hotell Rocca al Mare asub väga kaunis kohas – mere rannal, suurepärase panoraamvaatega Tallinna lahele.
Hotell Rocca al Mare pakub palju erinevaid võimalusi nii tööreisil kui puhkusel viibijale. Hotellis on 37 mugavat numbrituba, nõupidamisruum kuni 25-le
inimesele,
suurepärase merevaadega restoran Rocca al Mare, DAY SPA ja tervisekeskus.
Hotelli lähedusse jäävad rahvusvaheliselt tuntud Tallinna Loomaaed, Eesti Vabaõhumuuseum, Rocca al Mare bowling, Rocca al Mare ostukeskus, Saku
Suurhall, Premia Jäähall ja Rocca al Mare Tennisekeskus.