Värsked tööpakkumised

Vastuvõtuadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 608241

Tööpakkumise number

608241

Firma nimi peidetud vastuvõtuadministraator

Töö kirjeldus

Sinu igapäevatöö
- klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine hotelli vastuvõtuletis
- külastajate sisse-ja väljaregistreerimine
- arvelduste teostamine
- jooksvate kliendiprobleemide lahendamine
- lisateenuste ja -toodete müük
- hotelli üldtelefonile ja e-postile vastamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult
- head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
- head pingetaluvust
- viisaka ja positiivse klienditeeninduse ja telefonisuhtluse oskust
- valmisolekut meeskonnatööks
- kohusetundlikkust ja täpsust
- valmisolekut töötada ka öisel ajal ja nädalavahetustel

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
- püsivat ja vaheldusrikast tööd
- kaasaegseid töötingimusi
- väljaõpet ja täiendkoolitusi
- sõbralikku kollektiivi
- konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. august 2019
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2019

Unique Hotels on väike grupp elustiilihotelle. Hotellid asuvad ajaloolistes renoveeritud hoonetes, kus on elegantselt ühendatud ajalooline õhkkond, maitsekas sisekujundus ning kaasaegsed mugavused. Enamus meie hotelle asuvad Tallinna kesklinnas.

Unique Hotels ketti kuulub kokku viis hotelli - Centennial Hotel Tallinn ****, Vihula Mõis ****Superior, von Stackelberg Hotel Tallinn ****Superior, Kreutzwald Hotel Tallinn **** ja City Hotel Tallinn **.