Värsked tööpakkumised

Vastuvõtuadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455300

Tööpakkumise number

455300

Töö kirjeldus

  • külastajate professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine
  • pakutavate hotelliteenuste põhjalik tundmine ja müük
  • hotellikülastajate sisse- ja väljaregistreerimine
  • arvete koostamine ja arveldamine
  • ettevõttesisese info liikumise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene ja/või soome keele oskus suhtlustasandil
  • eelnev hotellitöö ja teeninduskogemus tuleb kasuks
  • isikuomadustena hea suhtleja, aus, kohusetundlik ja täpne

Ettevõte pakub

Töötasule lisaks pakume:

  • tööd kindla ja stabiilse tööandja juures
  • omandada teadmisi ja kogemusi Lääne-Eesti suurima konverentsihotelli tööst
  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • töötada ametikohal, kus saab kliendiga otse suhelda ja parim tunnustus on kliendi kiitus
  • ettevõtte soodustusi

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2017

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992.aastast hotellina tegutsev majutusettevõte Pärnus. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda hotelli külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui puhkajale. Kui Sul on soov turismiettevõttes teenindajana töötada, siis pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks pikaajalise kogemusega hotellis. Sa saad rikkamaks paljude tublide kolleegide võrra, Sind ootavad uued ja põnevad väljakutsed, tubli meeskond, kaasaegne töökeskkond ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida ja võtta see väljakutse vastu!