Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241966

VASTUVÕTUADMINISTRAATOR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külaliste ja töötajatega suhtlemine ning infovahetus
Külaliste vastuvõtt ja registreerimine
Külastajakaartide väljastamine
Külastajate instrueerimine
Külastajate lahkumisel transpordi organiseerimine
Posti käitlus

Ootused kandidaadile

Avatud ja sõbralik olek
Abivalmis hoiak ja soov pakkuda ainult parimat teenindust
Soov töötatada suures rahvusvahelises ettevõttes
Hoolitsetud ja esinduslik välimus

Huvitavat ja väljakutsuvat tööd mainekas rahvusvahelises suurettevõttes
Igakuist kindlat ja konkurentsivõimelist sissetulekut
Head väljaõpet uuele töökohale ning toetavat meeskonda
Erinevaid enesetäiendusvõimalusi

Lisainfo

Kasuks tuleb soome- või rootsikeele oskus, eelnev kokkupuude administreeriva tööga

Tööpakkumise number
#241966

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2011

Talentforumi kliendiks on Coor Service Management, Põhjamaade suurim tugiteenuste terviklahendusi pakkuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud juhtima, arendama ja tõhusamaks muutma äritegevust toetavaid teenuseid kontorites, tehastes, hoonetes ja avalikus sektoris. Coori haldusalasse mahuvad kõik tugiteenused, mida on vaja ühe organisatsiooni edukaks toimimiseks. Ettevõtte käive on umbes 660 miljonit eurot ligikaudu 4300 töötajaga Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Belgias. Rohkem infot Coor`i kohta saad aadressil www.coor.com

Seoses ettevõtte tegevuse laienemisega otsime Coor Service Management suurkliendi Tallinnas asuvasse tootmisettevõttesse uusi meeskonnaliikmeid.

Vaata rohkem