Värsked tööpakkumised

Vastuvõtu vanemadministraator / vahetusevanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 569734

Tööpakkumise number

569734

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda vastuvõtu vanemadministraatorit kes:
-tagab ja organiseerib vastuvõtuosakonda sujuvat tööd
-teeb kindlaks, et kliendid saavad teenindatud parimal võimalikul moel
-teostab külaliste hotelli sisse- ja väljaregistreerimist
-müüb hotelliteenuseid ja – tooteid
-oskab reageerida kiiresti ja lahendab olukordi

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui
-suhtled eesti ja inglise keeles. Soome, vene ning muud keeled on eeliseks.
-oled orienteeritud heale klienditeenindusele
-omad töökogemust hotelli vastuvõtus
-soovid meeldivat rutiinivaba töökeskkonda
-Fidelio hotelliprograami tundmine on eeliseks

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
-tööd toetavas ja sõbralikus meeskonnas.
-motiveeriva põhipalgale lisaks tulemuspalka.
-ööbimisvõimalust ja soodsat toitlustust.
-ettevõttesiseseid soodustusi.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
29. november 2018
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1200 EUR kuus

Vihula mõis asub Lahemaa Rahvuspargis Lääne-Virumaal, 90 km kaugusel Tallinnast. Ajaloolises mõisakompleksis pakutakse majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid ning mitmekülgseid vaba aja sisustamise võimalusi.
Vihula mõis sobib nii puhkuse veetmiseks kui firmaürituste läbiviimiseks, seminaride ja koolituste korraldamiseks, pulmade ja teiste oluliste sündmuste tähistamiseks.
Vihula mõisakompleks pakub Lahemaa taasavastamise rõõmu Eesti inimestele ning annab välisturistidele hea põhjuse Eestisse reisimiseks.