Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56477

Vastuvõtu spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • vastuvõtu ettevalmistamine ja läbiviimine
  • vastuvõtutöötajate koolituse läbiviimine
  • vastuvõtu analüüs
  • vastuvõtu informatsiooni levitamine, sh koduleheküljel
  • üliõpilaskandidaatide nõustamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • esinemis- ja nõustamisoskus
  • algatusvõime, koostöövalmidus ja hea suhtlemisoskus
  • eelnev andmebaasidega töötamise kogemus, sh algteadmised MS Accesist
  • eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • erialast arenemisvõimalust ja koolitust

Tööpakkumise number
#56477

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2005

Tallinna Tehnikaülikool on rahvuslik õppe-, teadus- ja arendus- ning kultuurikeskus tehnika-, loodus-, täppis-, sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas, mis tegutseb oma üliõpilaste, töötajate ja Eesti ühiskonna huvides ning on avatud rahvusvaheliseks koostööks.

Vaata rohkem