Värsked tööpakkumised

Vastuvõtu sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118371

Tööpakkumise number

118371

Töö kirjeldus

• Klientide vastuvõtmine ja esmane teenindamine
• Sissetulevatele kõnedele vastamine ja edasisuunamine
• Kliendihalduritele saabunud telefonikõnede registreerimine
• Kohtumiste reserveerimine ning nende ajagraafiku pidamine
• Abistamine laenudokumentatsiooni haldamisel ja informatsiooni töötlemisel
• Vastuvõturuumi heakorra eest hoolitsemine

Nõudmised kandidaadile

• on hea suhtleja, rõõmsameelne ning abivalmis
• oskab informatsiooni edasi anda selgelt ja täpselt, järgides firmasiseselt kehtestatud tavasid ning protseduurireegleid
• on võimeline suhtlema viisakalt ning tulemuslikult erinevate inimestega
• oskab kasutada arvutiprogramme Microsoft Word, Excel, Internet, Outlook
• suhtleb vabalt eesti, inglise ja vene keeles
• kasuks tuleb eelnev vastuvõtu sekretäri töökogemus

Omalt poolt pakume tööd kasvavas rahvusvahelises ettevõttes, väljaõpet, koolitusvõimalusi ning motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

AmCredit on rahvusvaheline finantsorganisatsioon, mille tegevusvaldkonnaks on elusasemelaenude väljastamine Eesti, Läti ja Leedu elanikele.

Balti riikides enam kui 10 aastat finantseerimiskogemust omaval ettevõttel on Eestis kontorid Tallinnas, Tartus, Narvas, Jõhvis ja Sillamäel.

Hetkel on käimas AmCrediti liitumisprotsess Iiri suurima pangagrupi AIB-ga.

Ettevõte on Euroopa Hüpoteegipankade Föderatsiooni liige ja Ameerika Hüpoteegipankade Assotsiatsiooni liige.

Seoses tegevuse laienemisega otsib AmCredit Eesti oma Tallinna kontorisse