Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622871

Vastuvõtu ööadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu igapäevatöö

  • Külaliste professionaalne ja sõbralik teenindamine hotelli vastuvõtus
  • Külaliste sisse-ja väljaregistreerimine
  • Arvelduste teostamine
  • Külaliste jooksvate probleemide lahendamine
  • Lisateenuste ja -toodete müük
  • Hotelli üldtelefonile ja e-postile vastamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult

  • Head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
  • Head pingetaluvust
  • Viisaka ja positiivse klienditeeninduse ja telefonisuhtluse oskust
  • Valmisolekut meeskonnatööks
  • Kohusetundlikkust ja täpsust
  • Valmisolekut töötada öisel ajal ja nädalavahetustel

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • Püsivat ja vaheldusrikast tööd
  • Paindlikku graafikut (graafiku tegemisel saad ise oma vahetused valida)
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • Sõbralikku kollektiivi
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Karjäärivõimalusi

Tööpakkumise number
#622871

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

Kreutzwald Hotel Tallinn on Tallinna kesklinnas asuv kaasaegne neljatärnihotell. Hotell paikneb ajaloolises hoones vanalinna ja Eesti Rahvusraamatukogu vahetus läheduses.

Vaata rohkem