Värsked tööpakkumised

Vastuvõtu ööadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 627119

Tööpakkumise number

627119

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse kollektiivi hea suhtlemisoskusega ja rõõmsameelset vastuvõtu ööadministraatorit, kelle tööülesanneteks on:

- Klientide sisse- ja väljaregistreerimine
- Klientide viisakas ja sõbralik teenindamine
- Töö hotelliprogrammiga
- Jooksvate küsimuste lahendamine
- Hotelli teenuste ja toodete müük

Nõudmised kandidaadile

- Hea eesti, vene ja inglise keele oskus
- Kasuks tuleb soome keele oskus
- Sõbralikkus, ausus ja kohusetundlikkus
- Valmisolek töötamiseks öisel ajal
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus hotellinduses
- Töö sobib ka üliõpilastele

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka, tulemustasu
- Kindlat ja püsivat töökohta
- Väljaõpe kohapeal
- Abivalmis, positiivne ja sõbralik kollektiiv
- Erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
- Paindlikku töögraafikut
- Majutuse võimalus väljastpoolt Tallinna elavale inimesele

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
11. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
12. november 2019
Brutopalk:
6.00 €/tunnis

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran aitab päeva alustada rikkaliku hommikubuffeega, kus meelepärast leiab endale igaüks. Lõunal ja õhtul on võimalik einestada euroopallike mõjutustega buffee lauas. Dzingel kohvik asub hotelli II korrusel ning serveerib värskeid pirukaid ja saiakesi, kergemaid eineid ja suupisteid.