Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346905

Vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Teeninduskooli õpilaskodu/ hostel pakub tööd vastuvõtu administraatorile, kelle ülesandeks on -
- klientidega suhtlemine
- klientide sisse ja välja regsitreerimine;
- klientide abistamine, võimalike probleemide lahendamine;
- raha käsitlemine;
- üldilme korrashoidmine;

Ootused kandidaadile

Sa võiksid olla -
- laia silmaringiga;
- eesti, vene ja inglise keele oskusega;
- rõõmsameelne, tolerantne ja abivalmis;
- eelneva töökogemusega, mis tuleb kasuks;
- vähemalt keskharidusega;

Ettevõte pakub

- tööd täiskohaga;
- tööd graafiku alusel (vahetused 7.00-15.00 ja 15.00-23.00);
- mõnusat meeskonda;
- konkurentsivõimelist palka, lisatasu võimalus;

Tööpakkumise number
#346905

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2014

CVKeskus.ee klient

Tallinna Teeninduskooli hostel/õpilaskodu.

Vaata rohkem