Värsked tööpakkumised

Vastuvõtu administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116651

Tööpakkumise number

116651

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine hotelli vastuvõtus

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:
Oled orienteeritud heale klienditeenindusele
Oled sõbralik ja abivalmis
Positiivne mõttelaad on Sulle omane
Sulle sobib meeskonnatöö
Suudad erinevates olukordades orienteeruda kiirelt ja paindlikult
Valdad heal tasemel eesti-, inglise- ja soome keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
Enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
Ettevõttes kehtivaid soodustusi
Paindlikku tööaega/tööd graafiku alusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. august 2007
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2007

AS Tallink Grupp on oma 21 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. 2006. aasta on olnud firma ajaloos üks aktiivsemaid ning areng on toimunud väga kiiresti. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asuvad meie kaks hotelli: Tallink City Hotel ja Tallink Spa & Conference Hotel. Et tagada meie klientide rahulolu, võtame oma töökasse kollektiivi juurde veel ühe liikme.