Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55739

Vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastuvõtu administraatori ülesandeks on tagada klientide sõbralik, viisakas ja kõrgetasemeline teenindamine.

Ootused kandidaadile

* Tulevane vastuvõtu administraator on täpne, aus ja kohusetundlik, sõbralik, suhtlemis-ja koostöövalmis;
* Eeldame soome, inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil;
* Kasuks tuleb varasem töökogemus hotellis või teenindajana.

Ettevõte pakub

* Arenguvõimalust rahvusvahelises ettevõttes;
* Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi;
* Täiendõpet ja koolitusvõimalusi;
* Töö graafiku alusel, tunnitasu.

Tööpakkumise number
#55739