Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23792

Vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastuvõtu administraator kindlustab kvaliteetse ja sõbraliku teeninduse hotellitubade broneerimisel, klientide vastuvõtmisel, klientide hotellis viibimisel, klientide ärasaatmisel ja hotelliarvete tasumisel.

Nõudmised kandidaadile

  • keskeriharidus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • väga hea inglise, soome ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
  • arvutikasutamise oskus (MS Word, Excel)
  • kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • tööd nooruslikus kollektiivis

Tööpakkumise number
#23792

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. september 2003
Kuulutus sisestati:
9. september 2003

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba, suurepärane presidendisviit kaasa arvatud. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid.

Vaata rohkem