2023-08-23 14:48:55

Vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Hotelli L'Ermitage meeskonda täiendust. Pakume tööd tragile ja esinduslikule vastuvõtu administraatorile, kes armastab inimestega suhtlemist ning on ühtlasi hotelli visiitkaardiks. Paindlik töögraafik sisaldab nii öiseid kui ka päevaseid vahetusi.

Tema ametikohustuste hulka kuulub:
-klientide teenindamine nii kohapeal kui telefonitsi
-klientide sisse- ja välja registreerimine
-individuaalklientide tellimuste tegemine
-hotelli teenuste tundmine ja nende müük
-arvete koostamine, arvelduste teostamine

Ootused kandidaadile

-hea võõrkeele oskusega: klientidega suhtlemine lisaks eesti keelele veel inglise, vene ja soome keeles (minimaalselt kahe võõrkeele oskus on vajalik)
-esinduslik ja viisakas
-aus
-täpne ja korrektne
-hea suhtlemisoskusega ja positiivse hoiakuga
-sobiv meeskonnatööks
-teadmised klienditeeninduse alustest
-hea pingetaluvusega
-arvuti kasutamisoskus (MS Office, kasuks tuleb Fidelio programmi tundmine)

Ettevõte pakub

-kaasaegset meeldivat töökeskkonda
-kaasaegseid töötingimusi
-vaheldusrikast ja huvitavat tööd
-sõbralikku kollektiivi
-antud tööle vajalikku koolitust

Lisainfo

Ootame kandideerijate CV-d koos palgasooviga (kas bruto- või netosummas) hiljemalt 12.12.2012
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.