Vastuvõtu administraator VIP3

DZINGEL AS

Tööpakkumise number

588055

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma toredasse kollektiivi hea suhtlemisoskusega ja rõõmsameelset vastuvõtu administraatorit, kelle tööülesanneteks on:

- Klientide sisse- ja väljaregistreerimine
- Klientide viisakas ja sõbralik teenindamine
- Töö hotelliprogrammiga
- Jooksvate küsimuste lahendamine
- Hotelli teenuste ja toodete müük

Nõudmised kandidaadile

- Hea eesti, vene ja inglise keele oskus
- Kasuks tuleb soome keele oskus
- Sõbralikkus, ausus ja kohusetundlikkus
- Valmisolek vahetustega tööks ja töötamiseks ka öistes vahetustes
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus hotellinduses
- Töö sobib ka üliõpilastele

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka, tulemustasu
- Kindlat ja püsivat töökohta
- Väljaõpe kohapeal
- Arenguvõimalust arenevas ettevõttes
- Abivalmis, positiivne ja sõbralik kollektiiv
- Erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
- Paindlikku töögraafikut ja võimalik töötada ka osalise koormusega
- majutuse võimalus väljastpoolt Tallinna elavale inimesele

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
29. märts 2019
Soovin kandideerida

Vastuvõtu administraator

DZINGEL AS

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran aitab päeva alustada rikkaliku hommikubuffeega, kus meelepärast leiab endale igaüks. Lõunal ja õhtul on võimalik einestada euroopallike mõjutustega buffee lauas. Dzingel kohvik asub hotelli II korrusel ning serveerib värskeid pirukaid ja saiakesi, kergemaid eineid ja suupisteid.

Vaatan ettevõtte profiili