Vastuvõtu administraator - tähtajaline kuni 31.10.2019 (Hestia Hotel Maestro)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602552

Tööpakkumise number

602552

Firma nimi peidetud Vastuvõtu administraator - tähtajaline kuni 31.10.2019 (Hestia Hotel Maestro)

Töö kirjeldus

Töö sisuks on hotelli klientide kõrgetasemeline, viisakas ja sõbralik teenindamine ning nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sa oled naerusuine ja positiivse ellusuhtumisega, suhtled eesti ja inglise keeles, oled täpne, aus, lojaalne, paindlik ning valmis töötama meeskonnas. Oled valmis töötama lisaks päevasele ajale ka õhtustel ja öötundidel.

Omalt poolt pakume väärilist ja motiveerivat töötasu, toetavat ja sõbralikku kollektiivi, stabiilset töökohta, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid ning oma töötaja soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
10. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2019

Hestia Hotel Maestro on Tallinna vanalinnas asuv hotell. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja ühte Lätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.