Vastuvõtu administraator-sekretär Soome majutuskeskuses (elamine ja söök tasuta)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279153

Tööpakkumise number

279153

Töö kirjeldus

Majutus-, konverentsi- ja spordikeskus Soomes pakub tööd tublile aktiivsele vastuvõtu administraator-sekretärile.
Pakume pikaajalist ja kindlat töökohta Soomes.

Tööülesanded:
Klientide päringutele vastamine, check-in/ check-out, arvete koostamine, dokumendihaldus jt abitööd.
Teenuste aktiivne müük klientidele ja klientide rahulolu tagamine.

Asukoht:
Soome Vabariik, Kirkkonummi (Helsinki lähedal)

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus erialal
Tulemustele suunatus
Hea suhtleja, veenmisoskus
Iseseisva töö oskus
Väga hea soome, eest, vene ja inglise keele oskus
Kasuks tulevad juhiload

Mõistlikku baaspalka ja perspektiivikat tulemustest sõltuvat boonuspalka.
Pikaajalist töösuhet Soomes.
Arenguperspektiivi ettevõtlikule ja arenemisvõimelisele inimesele
Soovi korral paindlik töögraafik
Elamine ja toitlustus Soomes tasuta (töötajale ja tema perele)

Lisainfo

Majutus-, konverentsi, ja spordikeskus on 150 toaline, suurte spordirajatistega ja asub ilusas, rahulikus looduskaunis kohas järve ääres

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. august 2012
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2012

Majutus-, konverentsi- ja spordikeskus Soomes pakub tööd tublile aktiivsele vastuvõtu administraator-sekretärile