Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801430

Vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide teenindamine hotelli vastuvõtus ja lobby-baaris;

  • arvelduste teostamine;

  • broneeringute haldamine;

  • e-kirjadele ja telefonile vastamine;

  • infovahetus erinevate osakondade vahel.

Ootused kandidaadile

  • uudishimu ja heatahtlikkus maailma vastu;

  • tahe õppida uusi asju;

  • eesti ja inglise keele valdamine, vene keele oskus elementaartasemel A2;

  • kasuks tuleb soome keele oskus;

  • tänapäevased elementaarsed arvutioskused;

  • tööle asumine hiljemalt 22.08.2022

Ettevõte pakub

  • hooajaline töö kuni detsembrini;

  • töö graafiku alusel, ka nädalavahetustel ja öösel;

  • paindlik töökoormus, soovi korral osaline tööaeg;

  • põhjalik väljaõpe;

  • väike sõbralik meeskond.

Tööpakkumise number
#801430