Värsked tööpakkumised

Vastuvõtu administraator (osaline tööaeg)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215230

Tööpakkumise number

215230

Töö kirjeldus

• Klientide teenindamine hotelli vastuvõtus

Nõudmised kandidaadile

• Oled orienteeritud heale klienditeenindusele
• Oled sõbralik ja abivalmis
• Positiivne mõttelaad on Sulle omane
• Sulle sobib meeskonnatöö
• Suudad erinevates olukordades orienteeruda kiirelt ja paindlikult
• Valdad heal tasemel eesti-, inglise- ja soome keelt

Ettevõte pakub

• Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
• Ettevõttes kehtivaid soodustusi
• Paindlikku tööaega/tööd graafiku alusel

Lisainfo

Otsime vastuvõtu administraatorit Pirita Top Spa hotelli ning hetkel pakume võimalust tööl käia osalise tööajaga. Töö sobiks seetõttu hästi üliõpilastele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2010

AS Tallink Grupp on oma 19 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asuvad meie kaks hotelli: Tallink City Hotel ja Tallink Spa & Conference Hotel. Et tagada meie klientide rahulolu, võtame oma töökasse kollektiivi juurde veel ühe liikme.