Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #624098

Vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda särasilmset vastuvõtuadministraatorit kes:
-teostab külaliste hotelli sisse- ja väljaregistreerimist
-vastab e-mailidele ja telefonikõnedele
-müüb hotelliteenuseid ja – tooteid
-oskab reageerida kiiresti ja on igati abiks klientidele

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui
-suhtled eesti ja inglise keeles.
-oled orienteeritud heale klienditeenindusele
-oled rõõmsameelne, aus, täpne ja viisakas
-soovid meeldivat rutiinivaba töökeskkonda
-sulle meeldib suhelda erinevate inimestega

Omalt poolt pakume tööd väga kenas keskkonnas, toetavas ja sõbralikus meeskonnas.
Põhipalgale lisaks tulemuspalka.
Ööbimisvõimalust ja soodsat toitlustust.
Ettevõttesiseseid soodustusi.
Paindliku töögraafikut

Lisainfo

Vihula Mõis otsib oma meeskonda rõõmsameelset ja särasilmset vastuvõtu administraatorit. Kui tunned, et just sina võiksid kuuluda Vihula Mõisa professionaalsesse ja töökasse meeskonda, kandideeri!
Vihula Mõis pakub kaunilt renoveeritud ajaloolistes ehitistes kaasaegseid puhke- ja meelelahutusvõimalusi.
Sobivalt kandidaadilt ootame ennekõike sõbralikust ja teenindusvalmidust, mis tagaks klientide rahulolu ja Vihula mõisa hea maine.

Tööpakkumise number
#624098

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 900 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. november 2019
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2019

Vihula mõis asub Lahemaa Rahvuspargis Lääne-Virumaal, 90 km kaugusel Tallinnast. Ajaloolises mõisakompleksis pakutakse majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid ning mitmekülgseid vaba aja sisustamise võimalusi.
Vihula mõis sobib nii puhkuse veetmiseks kui firmaürituste läbiviimiseks, seminaride ja koolituste korraldamiseks, pulmade ja teiste oluliste sündmuste tähistamiseks.
Vihula mõisakompleks pakub Lahemaa taasavastamise rõõmu Eesti inimestele ning annab välisturistidele hea põhjuse Eestisse reisimiseks.

Vaata rohkem