Värsked tööpakkumised

Vastuvõtu administraator (Hestia Hotel Kentmanni)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 622541

Tööpakkumise number

622541

Firma nimi peidetud Vastuvõtu administraator (Hestia Hotel Kentmanni)

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks saab hotelli külaliste kõrgetasemeline ning viisakas teenindamine ja nõustamine hotelli saabumisel, hotellis viibimise ajal ning hotellist lahkumisel. Samuti hotelli teenuste ja toodete müük ning nende eest arveldamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobid suurepäraselt, kui Sind iseloomustab hea suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus. Oled naerusuine, positiivse ellusuhtumisega ning lisaks eesti keelele räägid heal tasemel ka inglise keelt. Kasuks tuleb vene keele ja/või soome keele oskus. Oled valmis töötama meeskonnas ja graafiku alusel, sh ka õhtustel ja öötundidel vastavalt vajadusele.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd ja kaasaegset töökeskkonda, küllaga eneseteostusvõimalusi, mõnusat motivatsioonipaketti ning suurel hulgal vahvaid kolleege.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

Hestia Hotel Group on teadliku külalise eelistatud kolme-neljatärni hotellikontseptsioonide looja ja arendaja. Hetkel kuulub gruppi seitse hotelli Eestis ja kaks Lätis, olles tööandjaks pea 400 inimesele. Detsember 2019 avame uue 92-toaga, restorani ja lõõgastuskeskusega kõrgetasemelise hotelli Hestia Hotel Kentmanni.