Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311521

Vastuvõtja, koristaja ja hostelitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vabad töökohad:

1. Osalise tööajaga koristaja Knight Houseis
Töö on iga päev, kaasa arvatud nädalavahetustel. Töö kestab umbkaudselt 2-3 tundi, vahel ka natukene kauem, alates kella 11'st.
Eelnev kogemus koristamis alal on kõrgelt hinnatud.

2. Tallinn Backpackers hostel otsib oma meeskonda noori peoinimesi, kes sooviksid meie hostelis töötada.
Töö jaguneb kaheks:
- koristamine/ administraatori töökohused
- külaliste lõbustamine ja nende välja viimine.

3. Old Town Alur Hostel otsib uut kollektiiviliiget.
Me otsime noort ja entusiastlikku inimest, kellele meeldiks töötada seljakotiränduritega.
Tööülesanded jagunevad kaheks:
- Töö retseptsioonis, check-ini tegemine, telefonikõnedele vastamine ja uute broneeringutega tegelemine
- Koristamine: igapäevaste koristustööde tegemine

Ootused kandidaadile

- koristus oskused

2. Tallinn Backpackers
Seega eeldame:
- et sa oleksid väga avatud
- et sulle meeldiks tutvuda uute inimestega ja et suudad kergelt uusi sõpru leida
- hea inglise keel (igapäevane suhtlemine toimub inglise keeles)
- et sulle meeldiks pidutseda
- et sa oleksid väga hea koristamises

3. Old Town Alur Hostel
- et sa oled töökas ja pühendunud
- oskad koristada
- valdad hästi inglise, eesti ja vene keelt

Ettevõte pakub

- Lõbus sotsiaalne atmosfäär
- Rahvusvaheline keskkond
- Paindlik graafik
- Korralik palk pluss tööga kaasnevad soodustused ja eelised

Tööpakkumise number
#311521

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2013

Meil on Tallinna vanalinnas mitu hostelit ning sellega seoses pakuksime mitmeid töökohti. Oleme tuntud lõbusa, sõbraliku ja seltskondliku asutusena.
Otsime juhatajaid, vastuvõtu töötajaid ja koristajaid. Kui olete mõnest nimetatud ametitest huvitatud, siis andke teada, millisest ning milliseid keeli räägite.

Vaata rohkem