Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51698

Vastutav sekretär, osaline tööaeg

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalteaduskonna filosoofia osakonna osalise tööajaga (arvestuslikult 10 tundi nädalas) vastutava sekretäri ametikoha eesmärk on osakonna töötajate ja tegevuste tehniline toetamine.
Põhiülesanded:
- Dokumendiringlus ja asjaajamine
- Üliõpilaste registreerimine õppetööle ja seonduv aruandlus
- Töötasuorderite ja finantstaotluste vormistamine
- Õppematerjalide paljundamine
- Infopäringutele vastamine
- Kodulehe ja infostendide korrashoid, info uuendamine
- Töö postiga
- Ürituste korraldamisel osalemine
- Külaliste teenindamine
- Tehnika korrashoid ja vahendite varumine

Ootused kandidaadile

- Erialane keskeriharidus või keskharidus
- Ametialane töökogemus annab eelise
- Arvuti kasutamise hea oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus, internetikeskkonnad, infootsingusüsteemid). Postipoisi tundmine annab eelise
- Eesti keele valdamine, vene ja inglise keel suhtlustasandil
- Eelteadmised ülikooli toimimise alustest annavad eelise
- Pingetaluvus, hea suhtlusoskus
- Probleemide lahendamise ja konfliktide ennetamise oskus
- Korrektsus, viisakus, täpsus
- Soov teenindada ja nõustada

Ettevõte pakub

- Töökohta Tallinna kesklinnas
- Mitmekesist tööd akadeemilises osakonnas

Lisainfo

Tegemist on arvestuslikult 10-tunnise nädalakoormusega tööga ülikooli väikesekoosseisulises akadeemilises osakonnas.
Kandideerida saab ka ilma CV-keskuse vahenduseta (personal@tlu.ee), kuid palume vastata ka CV-keskuse kuulutuse olevatele küsimustele.

Tööpakkumise number
#51698

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. september 2005
Kuulutus sisestati:
19. september 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem